!!!Stop dyskryminacji Polaków!!!

Otwieramy cmentarze

W dniu 1 lipca 2020 r. miłościwie nam panujący Mateusz Morawiecki uniemożliwił Chrześcijanom sprawowanie kultu religijnego poprzez pozamykanie cmentarzy. Media podległe jego władzy zapowiedziały ponowny nielegalny i antychrześcijański lockdown od 1 listopada 2021 r. Zapewne po to, aby w imię nienawiści do Polski - tak charakterystycznej dla jego nacji - znów upokorzyć Polaków, w większości katolików. 

Interes narodowy wymaga, aby stawić opór antypolskiej tyranii.

 

Zachęcam Was Wszystkich do przeprowadzenia w dniu 1 listopada 2021 r. działań dywersyjnych polegających na otwieraniu w Polsce wszystkich pozamykanych cmentarzy i ujmowaniu tych osób, które je zamykają - a następnie przekazywaniu ich policji z zarzutem z art. 194 k.k. Na podstawie art. 25 i 231b par. 1 k.k. usuwanie przeszkód w sprawowaniu chrześcijańskiego kultu religijnego jest legalne. 

Kontratak wobec covidiotów

Herszt Komendant Główny Policji i podległa mu mafia prostytutek z korpusu oficerów policji nadużywają swoich uprawnień, by szantażem i manipulacją doprowadzać podległych im policjantów do terroryzowania Narodu nielegalnie wystawianymi mandatami.

Inspektorzy sanitarni nawet nie potrzebują aby ich ktoś zmuszał. Niszczą Naród w imię zachowania miejsca pracy aż do emerytury. Podobnie personel szkół i państwowa służba zdrowia. Choć lekarze za złamanie Przysięgi Hipokratesa są finansowo nagradzani.

Z uwagi na fakt, iż zarówno prokuratorzy jak też sędziowie podlegają pod Zbigniewa Ziobro - członka niesławnej bandy Pinokia - nie ma w aktualnej sytuacji żadnych szans na skuteczne ściganie tych bandytów na drodze karnej za zbrodnie popełnione w imię krzewienia covidiotyzmu. 

Jednakowoż możemy ścigać ich za wszelkie inne czyny karalne.

 

Aby skutecznie przeprowadzić prawno-karny kontratak potrzebujemy rozpracować ich. Wyśledzić, zdobyć informacje o wszelkich czynach karalnych popełnianych przez nich i przez ich bliskich. Nawet, jeżeli nie znajdziemy nic na samych covidian, z pewnością znajdziemy coś na tych, których kochają. Jesteśmy na wojnie, na której wszystkie chwyty są dozwolone. Pociągnięcie do odpowiedzialności karnej osób bliskich covidiotom uświadomi im, że z powodu ich czynów cierpią ci, którzy są dla nich cenni.

 

Pamiętajcie, aby sposób rozpracowywania covidiotów nie wyczerpywał znamion przestępstwa stalkingu zdefiniowanego w art. 190a § 1 k.k., który stanowi, iż Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Działajcie subtelnie, wymieniajcie się informacjami na temat covidiotów, nie atakujcie ich w inny sposób niż zgodny z obowiązującym prawem. To znaczy:

1. zdobywajcie wiedzę o popełnionych przez covidiotów czynach karalnych poprzez ich obserwację i rozpytywanie o nich swoich znajomych;

2. weryfikujcie otrzymane informacje poprzez zapoznanie się z dowodami i aktualnym stanem prawnym;

3. składajcie na nich donosy do właściwych instytucji, takich jak np. Urząd Kontroli Skarbowej, Prokurator Generalny, Policja itp. po to, aby ich zniszczyć. A jeśli nie ich - to ich bliskich. Takie działanie powinno zniechęcić ich do realizowania antypolskiej polityki dyskryminacyjnej; 

4. wywierajcie legalną presję na organy wymiaru sprawiedliwości poprzez angażowanie do sprawy reporterów niezależnych mediów - to utrudni stronniczość "kolesi". 

Covidioci nie dają nam żyć. Traktujmy ich z wzajemnością.

 

Badanie aktywistów wolnościowych wariografem STOELTING CPS Pro

Wspieram ideę Tomasza Różańskiego - redaktora naczelnego redakcji Crisis-Consulting  i twórcy FreedomApp - przebadania osób ze środowisk antycovidowych i wolnościowych na prawdomówność przy zastosowaniu profesjonalnego wykrywacza kłamstw - czyli wariografu STOELTING CPS Pro. Sam jako jeden z pierwszych zamierzam poddać się badaniu - jak wszystkich to wszystkich. Zrobię to podczas transmisji na żywo, podczas której będziecie mogli zadawać mi pytania dotyczące mojej działalności antycovidowej. Na pytania dotyczące sfery prywatnej lub niezwiązanej z działanością antycovidową odpowiadać nie zamierzam. Tajemnica zawodowa ;) 

Redakcja Crisis-Consulting nie posiada niezbędnego urządzenia. Dlatego Tomasz Różański prowadzi zrzutkę na jego zakup i przeszkolenie z obsługi. Wariograf musi być najwyższej klasy i ze wszystkimi możliwymi czujnikami, po to by osoby badane nie mogli zwalić winy na nierzetelność sprzętu. Sprzęt o którym mowa posiada oprogramowanie, które jest w stanie samo określić czy osoba badana kłamie czy mówi prawdę. Zakup urządzenia daje możliwość zapewnienia najwyższego komfortu badanej osobie. Nawet gdy znajdzie wymówkę, czy złamie nogę biegnąc ku prawdzie na badanie, to z własnym wariografem redaktor naczelny Crisis-Consulting będzie mógł pojechać do niej do szpitala i przeprowadzić badanie na miejscu. Komfort osób badanych jest i będzie dla Crisis-Consulting najwyższym priorytetem, ponieważ najlepiej się kłamie w komforcie i spokoju. W przypadku gdy odmówią badania sprawa staje się jasna z automatu.

Ankieta - którego lidera chcielibyście przebadać ?
Pomnikowa Czerwona Róża